| Gatsby a întrebat:

Ce parere aveti, samponul head&shoulders chiar distruge matreata# daca da, de cate ori pe saptamana sa ma spal cu el# in prezent, ma spal cu sampon garnier ultra boux cu ulei de masline. pot combina cele doua# adica, sa ma spal o data cu un sampon si o data cu unul#

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Niciodata sa nu combini un sampon cu un altul[adica azi te speli cu unul si maine cu altul], parerea mea in legatura cu samponul pe care il folosesti este destul de proasta, pentru mine head&shoulders este,, fabrica,, de matreata

| Gatsby explică (pentru mona):

Serios# pe bune acuma, maine ma spal pe cap si trebuie sa stiu adevarul!

| mona a răspuns (pentru Gatsby):

Spala-te si vezi poate e samponul potrivit pentru tine, mie nu mi-e bun deloc

| Madayna a răspuns:

Nu le poti combina, trebuie sa alegi doar unul. Si da, Head & Shoulders chiar te scapa de matreata, pe mine m-a ajutat.
Trebuie sa te speli de 3 ori/saptamana pe cap.

| DanielVălean a răspuns:

Pai, eu ma spal cu el de mic de la 8 ani si nu am avut matreata deloc pana in prezent. Nu le poti combina ambele, foloseaste Head&Shoulders e foarte bun alege cel de mentol, lasa si parul matasos si frumos mirositor. Spala-te cu el de maxim 3 ori pe saptamana. Eu ma spal: miercuri, vineri, duminica. Bafta multa!

| Gatsby explică (pentru DanielVălean):

Hm, eu vream sa il aleg pe cel de lamaie dar acum ca mi-ai zis, il voi lua pe ala cu menta! mersi!

| DanielVălean a răspuns (pentru Gatsby):

Nu ai pentru ce. Am zis de cel de menta pentru ca doar de acela folosesc. Dar, alege ce vrei tu. Stiu ca cel de menta lasa parul catifelat si matasos.

| CristiSatmaru a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu ma spal cu H&S si nu am matreata laughing