| dedfgv a întrebat:

Ce parere eveti despre fondul de ten http://3.bp.blogspot.com/......_165_1.jpg lati incercat? ati fost multumita de el?

1 răspuns:
| hunea a răspuns:

Eu am folosit si nu am fost multumita se intinde greu pe fata si se usuca cumva parca ar fi pudra uda nu stiu eu nu am fost multumita deloc,si mai am si prietene care cred la fel, foarte bun e cel de la maybeline afiniton o consistenta usoara fin se intinde usor chiar si fara baza de machiaj, pretul e putin mai mare dar merita.sau daca nu dispui de prea multi bani,incearca de la kalos, e la pret asemanator decat ce vrei tu, ba chiar mai ieftin si e muult mai bun dar afinitonul e cel mai bun sau magic casmir de la avon