| NooStresss a întrebat:

Ce parere aveti despre FONDUL DE TEN SO MATTE by Miss Sporty?

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sincer nu e prea bun, am vazut pe yt un review si fata respectiva spune aca nu acopera mai deloc si nu se merita cumparat.

| Kasia a răspuns:

Miss Sporty sa fie bun? Te-ai uitat la pretul lui? spun asta pentru ca am citi la alta intrebare ca esti makeup artist.nu makeup artist adevarat nu foloseste produse miss sporty crede-malaughingoh go on.

| NooStresss explică (pentru Kasia):

Stai linistita ca nu folosesc eu clientele mele ma intreaba si eu trebuie sa stiu sa le spun ceva din toate categorile de preturi si crede-ma nu tot ce e scump e si bun si nu tot ce e ieftin e prost.

| Kasia a răspuns (pentru NooStresss):

Eu stau linistita dar pana acum nu am mai vazut niciun makeup arist folosind Miss Sporty.

| NooStresss explică (pentru Kasia):

Cum bine stii situatia financiara din Ro nu e tocmai ok si vin la mine cliente doar pentru o nunta, botez, pentru ca altfel nu isi permit si atunci ma intreba ce fond de ten sa foloseaca de zi cu zi iar eu degeaba ii spun MAC, Make up forever, Estee Lauder ...etc.cand poate ea nu isi permite nici unul de 30 de lei.Eu am vrut doar sa clarific lucrurile pentru ca eu le machiez cu produse profesionale dar dupa ce ele merg acasa machiajul lor de zi cu zi nu mai depinde de mine ele ma intreaba si eu le sfatuiesc si de aia intreb aici sa aflu pentru ca eu nu folosesc.

| Kasia a răspuns (pentru NooStresss):

Ok.scuze daca te-am deranjat.

| Biaa_Bianca_1997 a răspuns:

Eu cred ca e foarte bun, nu stiu de obicei cele de la Miss Sporty sunt bune happy Acum fiecare dupa tenul lui... poate nu te impaci bine cu el, dar in general multe femei il folosesc.Nu are acea putere de imbatranire a tenului cu timpul happy Sper ca te-am ajutat! blushing