| мίяωηα a întrebat:

Ce parfumuri cunoasteti care nu sunt nici foarte scumpe dar care isi persista mirosul?

Răspuns Câştigător
| corny04 a răspuns:

Outspoken Intense smug (Avon)
Misso Albastru (Oriflame)
Amber Elixir ( Oriflame)
B.U. au colectii noi de parfumuri si sprayuri si miros suuuperrr binewinking
Eclat
Love Potion
Grace
Midnight Pearl
Divine(toate de la Oriflame)
si parfumul de la Nina Ricci (Ricci Ricci) miroase super bine insa este putin cam scump,. toate persista, sunt preferatele mele la miros si pe majoritatea le-am incercat si persista. Pretul e acceptabil :d+ca in noul catalog Oriflame sunt reduceri thumbs up

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Le poți încerca pe cele de la Federico Mahora.
Pa, pa.

| Esperança a răspuns:

De la avon Today http://www.google.ro/......tp?/imgres
de la oriflame Volare, Giordani Gold.

| andreutz a răspuns:

Davidoff cool water, e preferatul meu.

| Ice*Queen a răspuns:

In general apa de parfum este cea care persista si desigur, parfumurile care au note puternice happy Uite-te pe sticle ce scrie si alege singura in functie de propriile tale gusturi la parfumuri...

| tranquilaaa a răspuns:

Ei mie una imi plac cum miros alea de barbati laughing pentru ca nu`sh nici prea dulici si nici exagerat de scumpewinking

| OliviaLowe a răspuns:

...nu stiu ce sa zic eu am niste parfumuri foarte bune de la Juicy Couture dar costa 89 de dolari, dar un parfumuri bune si ieftine gasesti la Victoria's Secret.Sunt multe variante si costa 20 de dolari adica cam 60 de lei... oricum nu exista in Romania asa ca trebuie sq le comanzi pe internet

| Ađřıαηηα a răspuns:

PlayBoywinking sau Celine Dion laughing