| puffika a întrebat:

Cunoasteti parfumuri care persista pe haine?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți recomand pe cele de la Federico Mahora, sunt foarte bune. Eu sunt mai mult decât mulțumită și nu sunt așa de scumpe.
Pa, pa.

| anutza a răspuns:

Eu folosesc giordani si ecalt de la oriflame persista foarte mult daca esti interesata eu sunt reprezentant

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Parfumurile sunt ca sa le dai pe piele nu pe haine! imagineaza-ti cum ar mirosi o haina transpirata si imbibata cu fum de tigara si mirosind a parfum:oribil! funda?

| mgtow a răspuns:

Mie imi tine orice parfum 4 zile pe haine.

| Saya a răspuns:

Mademoiselle de la Coco Chanel m-am dat de la cineva 3 zile mi-a persistat mirosul pe haine (mentionez ca era toamna)

| ioana1704 a răspuns:

Parfumurile de la FM persista pe piele ff bine, sigur si pe haine

| morningstar a răspuns:

Da, am avut doua parfumuri foarte bune care persistau. Primul era `White Diamonds` de Elizabeth Thaylor si al doilea, `Beckham de dama. Sunt cam scumpe dar isi merita pretul.