| L0v3isTheWaY a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati cateva parfumuri de barbati care miros frumos si persita mult dar de la Avon sau Oriflame.
Ofer, Funda!

Răspuns Câştigător
| ÎngerCretin a răspuns:

Eu am avut la viaţa mea foarte multe parfumuri. Dacă îi place mirosul fresh ţi-aş recomanda Acqua Di Gio, iar dacă îi plac serile romantice şi să se îmbrace des la costum îţi recomand Dolce Gabanna the one (este o sticluţă maro, dar sunt mai multe culori în funcţie de miros), sau Hugo Boss (la fel.mai multe sticluţe în funcţie de miros.îţi recomand cea galbenă).

7 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Vezi că acum câteva săptămâni am văzut pe un site parfum (contrafăcut) dar destul de bun şi destul de ieftin. La fiecare parfum îţi dădea un ceas gratis(ceasurile contrafăcute, desigur). Dar erau calvin klain, police, nu mai ştiu ce firme. Arătau destul de bine.

| L0v3isTheWaY explică (pentru ÎngerCretin):

Pe ce site ai vazut?

| ÎngerCretin a răspuns (pentru L0v3isTheWaY):

Nu mai ţin minte şi nici nu am intenţia să-l caut. Doar dacă dau din greşeală peste el am să ţi-l spun.

| ÎngerCretin a răspuns:

Off. la fresh ţi-aş mai recomanda Bvlgari. Bvlgari e mai bun decât acqua di gio. am uitat de el. Foarte fain parfumul!

| ÎngerCretin a răspuns (pentru ÎngerCretin):

Bvlgari Aqva. O sticluţă albastră.

| ande06cata a răspuns:

De la Oriflame cele mai persistente si cu un miros placut, din punctul meu de vedere chiar irezistibil sunt: Giordani Gold, Sir Avebury. detalii: http://andreea06oriflame.wordpress.com/

| YoNﻉLµTzA a răspuns:

True Force, Black Suede Touch, Full Speed, Today Tomorrow Always...