| Lulu_9887 a întrebat:

Ce pot face ca parul meu sa nu mai ia volum? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| semy a răspuns:

Cu problema asta ma confrunt si eu sad tundel drept fara scari filat, este exclus, si indreaptal, eu mereu il fac tipla cu placa si lasa-l lung, de cand il am lung pana la fund nu mai e asa voluminos

10 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Si eu ma confrunt cu aceeasi problema

| traficanta a răspuns:

Indreapta-l cu placalaughing

| traficanta a răspuns:

Indreapta-l cu placalaughing sau da-i cu fixativlaughing

| TeenageGirl a răspuns:

Haha laughing sa nu mai aiba volum... pai depinde cum il a tuns... daca il ai in scari va avea volum intotdeauna daca nu. nul mai spala 2 saptamani lasa`l sa se ingrase si va scapa

| Ella_1816 a răspuns:

Foloseste balsam pentru par suplu

| NeverTheLess a răspuns:

Daca parul tau are volum, un mod de a scapa de el pe o perioada mai mare este sa il filezi. Daca tu nu vrei sa faci chestia asta poti cauta in comert un sampon sau un balsam. De exemplu eu am folosit Sunsilk ( pentru par drept ). Iti reduce considerabil din volum si il mai si indreapta putin. Poti cauta ceva si de la Nivea. Am auzit ca ar fi bune, desi personal nu am incercat.

| dynamick007 a răspuns:

Poti sa nu-l speli vreo 2 saptamani, el devine lipicos rezultat devine mai putin voluminos.

| iulia_7735 a răspuns:

Nu e rau sa ai volum sa stii iti sugerez sa nu faci nimic si sa il lasi asa e super chiar si in poza se vede frumos

| Deea_5718 a răspuns:

Dăte cu gel de păr ...sau încearca un nou șampon fara volum. Sper ca te-am ajutat.