| FeTTiza a întrebat:

Parul meau are prea mult volum! ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Exista sampoane pentru volum mai putin! Folosea o colega si ne tot povestea ea la scoala ca ea are parul mai voluminos dar foloseste sampon sa nu-l mai aiba asa! Nu din comert, ci din saloanele de infrumusetare.Imi imaginez ca stii si tu ca trebuie sa eviti anumite lucruri cum ar fi sa nu bagi mana prin el si sa-l scuturi deoarece asa vei avea mai mult volum, dupa ce il speli nu-l inveli in prosop ca va fi mai sifonat(mai ''mare'') de asemeneaevita sa-l tapezi! o sa-ti faca un cap imens! Nu aplica pe el produse de stiling(ex:fixativ, etc)De asemenea multe femei, de altfel si eu pe timpul noptii imi prind parul adunat in varful capului intr-o coada lejera(acest lucru da mai mult volum) deci ai grija! si inca ceva, considera-te o norocoasa ca nu multe fete au parul cu volum, si ''n'' fac tot ce le sta in putinta sa fie asa! Rar vad o intrebarea precum a ta! Ai grija de tine! te pup

Cu prietenie,
Malvina.

10 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Fileaz-al

| OanaG a răspuns:

Fileaza`l

| anss23 a răspuns:

Esti norocoasa, as vrea ca si parul meu sa aiba mai mult volum.winking

| deeeeeeaaa a răspuns:

Foloseste placa. sau fileazati`l

| Forgivenn a răspuns:

PLACA-salvarea!

| eu! a răspuns:

Dai unor persoane care nu aurolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am parul la fel ca al tau.Toate idioatele astea care vor volum nu stiu ce inseamna.Uneori.Adica mai mereu! ce uneori.Nu pot sa-l tin pe spate, deci mi-l impletesc. Fac asta de aprox. un an si e groaznic. Ghinionul nostru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am mult volum dupa ce il usuk e foarte multtt in cap si l'am filat dar degeaba chiar nu stiu ce sa mai fac il intind si cu placa dar se arde chiar daca nu e ud sau spalat tot am mult volum

| Deniiis a răspuns:

Incearca placa

| georgiana_2816 a răspuns:

Salut si eu am aceiasi problema. am parul fff lung is un volum innestetic niciodata nu ii gasesc o forma la par daca o stiti pe doinita oancea asa am si eu parul. si cand vreau sa ii fac ceva ma chinui ore intregi din cauza volumului.nu cred ca va doriti un volum din asta eu o inteleg pe saraca fata asa ca cei care nu stiti nu comentati