| KiSsRoSsE a întrebat:

Ce pot face sa-mi creasca parul mai repede? Imi puteti recomanda niste tratamente naturale sau chiar si produse pe care le-ati folosit? Dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| mirelu a răspuns:

Buna, sunt farmacist si pot sa iti spun asa : parul creste bine atunci cand este hranit si din interior si din exterior. Eu iti pot recomanda cateva produse naturiste pe care le-am testat personal si crede-ma, am 50 de ani si am parul brunet, inca nu am pus vopsea pe el! Pup

| KiSsRoSsE explică (pentru mirelu):

Ce produse recomandati? big grin

| mirelu a răspuns (pentru KiSsRoSsE):

Biotina C plus, cate un comprimat pe zi timp de 3 luni si un ser pentru scalp (o fiola pe saptamana). Daca te hotarasti iti spun si cum le poti achizitiona.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uleiul de ricin, șampon vitaminizant.
Pa, pa.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna, pentru a avea parul mai lung (sa creasca mai repede) trebuie sa iti tai varfurile tocite, care impiedica cresterea mai rapida a parului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Uite aici,
http://raspunsuri.rol.ro/......epede_.htm
Te pup!

| butherflyeffect a răspuns:

Tundeti varfurilewinking