| Fefelynabubu a întrebat:

Ce pot sa fac pentru pielea aspra? Ce sa folosesc?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Primul pas este să te hidratezi corespunzător apoi să folosești un lapte de corp.
Pa, pa.

| Esperança a răspuns:

Hi! Eu iti recomand Lapte de corp nutritiv de la elmiplant! Pe langa faptul ca are un parfum de te da pe spate care persista, face pielea f moale si catifelata. Se absoarbe f repede si nu lasa pete pe haine.Se gaseste in supermarket-uri sau hipermarket.Mai multe detalii aici.
http://www.avantaje.ro/......ant-942373

| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Poti folosi orice crema hidratanta!
Gasesti si la farmacie si in orice magazin!
Poti comanda de asemena si de la avon, dar daca vrei ceva de fata nu iti recomand avon, decat lotiunile si cremele de corp sunt bune de la avon!
www.avon.com

| ligia2000 a răspuns:

Ca sa ai pielea mai fina da-te cu crema!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrub cu miere, zahar si coaja de portocala pe tot corpul si apoi o crema hidratanta. e misto tare scrubul ala...bea mai multa apa ca de asta se usuca asa happy