| Andreea028131 a întrebat:

Ce produse folositi pentru ca parul intins cu placa sa reziste mai mult? Mie nu imi sta drept decat cateva oresad Fundahappy

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
poti folosi ceara,eu folosesc de la wella,e foarte buna

sau fixativ aplicat de la o distanta mai mare, sa nu stea parul bat

daca te intinzi des cu placa, uite o metoda --> indreptarea permanenta

http://www.bioionic.ro/

vezi acolo toate detaliile

dar e cam scump

mult succes :)

4 răspunsuri:
| francesca89 a răspuns:

Cumpara'ti o placa buna si va sta pana la urmatoarea spalare

| Anaa_5470 a răspuns:

Fixativ!

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Indreptarea permanenta nu e eficenta, un prieten si-a indreptat parul permanent si la prima spalare sa incretit la loclaughing

| Famelia11 a răspuns:

Poti folosi spuma de par.:X