| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa faci daca te plictisesti

154 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te la ceafa cuiva pana se intoarce.foarte amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.ziare.com/......sti-823820
stiu ca pare can "neserios" dar mie chiar mi-a ocupat o zi la care nu ii dadeam sanse:))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te dai cu presul laughing))) sau sa te iei cu minile de fund iar apoi sa te ciupesti laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ma prind in doua autobuze si 8 tranvaie in timp ce manaca parizere cu iaurt si mere

| EllyJoJO a răspuns:

Apucate de fund si sari in sus, arunca cu clestisoare pe geamrolling on the floor)[crede-ma am incercat-o]laughing, apucate de desenat. joaca jocuri stupide pe net, fa-ti un nou id si date drept cocalar/pitipoanca rolling on the floor nu stiu ce sa mai zic. suna cu nr ascuns si intreaba: alo nelu? unde esti mamá?laughing))) sau chestii de genu.happy bafta la antiplictisealahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma joc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te plictisesti stai pe cur si gandeste-te ce sa faci si asa iti vin multe idei palpitante!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te imbeti!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frectie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fac laba

| enigma_5115 a răspuns:

Ascultzi muzicabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te la "Tanar si nelinistit". La tot. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu

| RamyKissYou a răspuns:

Eu una nu a-si citi o carte, dar m-asi uita pe geam si asi da note pe imbracamintea oamenilor! daca mai vrei sfaturi asta ii id meu ramy_kiss_you31

| Innovation a răspuns:

Ce naiba sa faci, te duci in mijlocul camerei te iei de fund si sari in sus laughing

| Mercenary1337 a răspuns:

SA iti inveti pisica/cainele carate

| yosyf a răspuns:

Pai e simplu daca esti PLICTISIT trebuie sa te gandesti ca nu mai esti plictisit iar plictiseala pleaca sa plictiseasca pe alt cineva...

| cornelushHD a răspuns:

Stau pe messenger si fac abdomene sau flotari

| cornelushHD a răspuns:

Las messengeru aprins si muzica si fac abdomene sau flotari

| romynutza a răspuns:

Te iei cu mainile de cur si sari...laughing

| yonutzyonutzelu a răspuns:

Iti filmezi pisica si o bagi pe net.

cam asa:http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| introduaicinumele a răspuns:

Pe facebook

| Flaviius87 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc, incep sa scriu intamplari pe blogul meu : http://trebuie-sa-asculti.blogspot.com/

| KingofWaR1 a răspuns:

3013 fire de par in cap

| zenikatia a răspuns:

Daca te plictiseti poti cinta compune sau recita ceva. daca nu iti plac aceste idei fa curat in casa.

| usdhudshcdushuds a răspuns:

Eu odata la scoala m-am plictisit in ora sh am cerut la prof voie la baie. Am fost in debaraua femeii de serviciu sh i-am furat matura laughing Alergam cu ea prin curte :-J

| maelstorm a răspuns:

Sa sezi pe net in cautarea a ce sa faci

| TOMITZA_8321 a răspuns:

(te apuci de fund si sai in sus laughinglaughing incearca sa faci ce iti place mai bine

| alinaxxo a răspuns:

Ce sa faci daca te plictisesti la serviciu?laughing