| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa faci daca te plictisesti

154 răspunsuri:
| Ervin a răspuns:

Vezi filme pornache. şi faci laba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa incerci sa te amuzi de niciun lucru ci de iomaginatia ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vb aluia draq faci o laba trista ca esti plictisit si te culci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii antena aici... daca te plictisesti suna la matrimoniale si dale adrese falsalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai sincer lucru...cand te plictisesti fa sex cu bunica-talaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fac farse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.fukung.net dai click aici si nu te mai plictisesti, numele nu pare ce a fi, have fun!:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa dai la muieee

| andree_6989 a răspuns:

Pai daca ploua, stai in ksa la pc sau la tv.sau citesti o krte daca ti place scoalahappysau daca ti a plaqt depindede caz! daca este frumos te plimbi cu bicicleta daca n ai.scoti ktelul la plimbare depinde, daca stai la casa, nu ai cum sa l scoti la plimbare decat daca vrei! joci fotbal sau ce ti place asculti muzica, desenezi canti gasesti u ceva, sper ca te am ajutat cat de cat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi fac o revista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu ma plictisesc des, dar gasesc mereu ceva de facut. Ca de exemplu:
ies afara si analizez oamenii cum sunt imbracati sau cum arata si le dau note in gura mare.Ma dau la batranei, sperii copii, le zic parintilor cu bebelusi ca au bale pe bluzalaughinglaughing (ce fata fac bietii parintii), dau telefoane si incerc sa par cat mai credibila, iar apoi le zic ca a fost o farsa sau ca sunt la camera ascunsa si ca le vad fatalaughinglaughing. Cand merg cu masina merg cu 5 km/h pana se face o coada in urma mea, sau pe autostrada merg cu 30 km/h:vezi sa nu te prinda politia. Mie mi-a scazut puncte.
Pe strada poti sa te imbraci ca o vedeta(eu am fost paris hilton) si sa intrebi oamenii daca vor sa faca poze cu tine, sa intrii in mall si sa faci poze cu manechine, sa intrii in restaurant si sa nu comanzii nimic, sau sa il chemi pe tipul cu pizza, iar cand vine sa iei pizza si sa ii inchizi usa in nas si sa nu platesti.

ehheeeeeeeeee sunt foarte multe chestii tari pe care poti sa le faci

| SayCheesexD a răspuns:

Eu odata...Am facut un ceai...Si eram singura acasa! Ma plictiseam si am vrut sa ma distrez asa ca am pus cacao in ceai si am pus sare si ce mi-a venit in mana si cand l`am gustat era ceva de genu `am baut coniac cu suc de lamaie si zahar?!`

Si m`am ras de nu am mai putut laughing

Dupa aceea cand eram tot singura acasa mi-a venit ideea sa ma machiez dar sa ma fac tiganka si asta am facut! Am incercat sa scot tampeniile in evidentza laughing si am murit de ras cand am vazut cum arat laughing

Am facut baie si dupa aceea m`am dichisit cu tot felul de masti de fata, creme, tratamente si seruri :X si chiar am avut un timp destul de bun :X

Am inchis si stins lumina de la veioza si am incercat sa ard becul dar nu s`a intamplat nimic si m`am distrat laughing

mi-am pus piper in ciorapi laughing

mi-am folosit periuta de dinti veche ca sa imi curatz papucii si am folosit pasta de dinti laughing evident erau papucii vechi

Astea au fost cand am fost singura acasa laughing si chiar m`am distrathappy

Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te caci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io mai dau la laba da si de asta ma plictisesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O laba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as alege cand va plictisiti sa alegeti un joc pe ps sau sa modificatzi pozesa stati pe mess sa va aranjati pc sa faceti filme sa va incarcatzi poze si sa va ocupatzi de hi5 is niste chestii destul de dagutze cu care nu va plictisiti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citesti
te joci

| TecnaMusaBloom a răspuns:

Pai fa ce iti place voi da niste exemple care imi plac mie
va puteti uita la televizor, jucativa cu jucariile voastre, plimbativa pe afara, jucativa jocuri la calculator, daca va este camera nearanjata atunci aranjatio, cititi ceva pentru scoala, desenati, uitati-va la desene animate, mancati biscuiti sau altceva, scrieti ceva si asa mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zimi tu mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ma plictisesc de dor sp ce sa fac iubesc pe cineva si nu stiu cum sa-i spun tr raspuns daca sti tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa-ti zic...nu prea ma plictisesc ca n-am dc. Iesi si tu p-afara plimbate sau joacate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ancearca sa cauti pe net ce sa faci

| avatarol a răspuns:

Sa te joci la calculator

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pia incerci sa faci melodii, poezi etc ce vrei tu sau...Sa stai pe Pc...
Sa ieshi sa te plimbi cu rolele sau bicicleta (daca e vara) Iarna sa citesti reviste de divertisment...Sau cel mai usor sa dormi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai Putea Suna Cu 2 tel. Diferite La 2 Nr Diferite Si Sa Le Pui Unul Langa Altul, Ii Lasi Sa Vb.Intre Ei Si O Sa Te Distrezi. Yo Zic Sa Incerci Sa Nu Razi Ca Te Dai D Gol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te uiti pe pereti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu. de obiiceii`. sa fiu sincera. m`am uitat pe hi5, la un conqrs de frumusete. si am dat note:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfff... greu de spusstraight facede obicei cand sunt plktisita askult muzicaa, ma uit la videoklipuri haioase, la sriale, filme, vb pe mess ca prieteni.ma uit la tv bat p knv la cap

nu stiu ce sa mai ziclaughing
tongue
sper ca am fost de ajutorbig grin
bye bye:-H