| MisterKat a întrebat:

Ce sali de forta/fitness (cum s-o numi acest tip) din Brasov cunoasteti? Cam cat costa? Sunt pline de tarani si cocalari respectivele sali?
PS.Nu am nimic cu taranii, cocalarii, tiganii; dar din principiu intreb.

Multumesc!
Astept Raspunsuri!

Daniel.

Răspuns Câştigător
| Bianca26bb a răspuns:

Professional Gym Brasov -? Sala de fitness si aerobic (langa gara se afla) cica e... nr de tel e 0268-412.322... sper ca te-am putut ajuta big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca e una in sanpetru du-te acolo. aparate de inalta calitate(sapa, coasa, blugu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa folosesti alfa Can Centrel de pe Grivitei, sunt la fel de ciudati unii clienti si nu se face curatenie deoarece patronii Fa. m Palamarii paractica niste preturi foarte mari si nu investesc nici 10% in sala, lispeste des hartia de strera aparatele si cea igienica. Iar despre anumita populatie ce vine acolo, mai bine te abtii si stai acasa