| 000M1ha3la a întrebat:

Ce sampon as putea folosi pentru volum? Am volum doar o zi maxim dupa ce imi spal parul, si de asemenea e si destul de rar.Ce as putea folosi in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| parissoniastefania a răspuns:

Buna! Ti-as recomanda sa folosesti syoss volume si syoss shine, amesteca-le intr-o compozitie si aplica pe parul uscat nu umezit. Sau fa o pasta din ou, ulei de masline, miere si ulei de richin si aplical pe parul proaspat spalat apoi aplica amestecul si limpezeste-l bine de tot scuccessss :*

2 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

Schauma

Head and shoulders

| Ancuta_Gagea_1983 a răspuns:

Wash8go cu extract din urzica