| nutuxcristian a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru par gras? Inafara de Clear sau Wash'n'Go.

Răspuns Câştigător
| melimelisa2000 a răspuns:

Tatal meu este frizer si cateodata mai am probleme cu parul si imi da sfaturi P. S frizer de baieti iar eu sunt fata dar ma tunde des P. P. S stie sfaturi de la colegele sale Revenim la subiect tata are la servici produse wella si imi aduce si mie dar eu nu ma uit pentru ce fel de par este... Si ma spal cu ele imi ador parul are volum luceste e minunat Deci raspunsul meu este :Sampoane de la WELLA

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nutuxcristian explică:

Le voi incerca pe toate cele din care mi le-ati spus si de care sunt cel mai multumit, va avea ceva mai si portocaliu [fundawinking]

| CoCoMona a răspuns (pentru MrAngelus):

Prietenul meu il foloseste si sunt tare multumita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gerovital pentru par gras ( capac galben ) sau cel pentru cresterea parului ( capac mov ) este bun.

| Sentinel a răspuns:

Un sampon utilizare frecventa si te speli zilnic. Sau poti incerca tratamentul de par de la Gerovital care contine sampon regenerant cu extract de plante si lotiunea regeneranta cu petroleum. Aruna lotiunea, este degeaba, in schimb alege samponul. Se pare ca functioneaza cu adevarat pentru parul gras.

| M4nu3l a răspuns:

Head End Sholder'swinking

| Alexandra301 a răspuns:

Syoss Anti-Grease.Este foarte bun.Chiar t-il recomand.De cand il folosesc sunt foarte multumita de el.happy

| RossettaR a răspuns:

Buna! Incearca samponul I Love Juicy!