| Alexia20 a întrebat:

Ce se intampla daca incepi sa te machiezi mai repede?

5 răspunsuri:
| oanamari333 a răspuns:

E periculos, mai ales daca is machiaje ieftine.

| kiri11 a răspuns:

Iti obisnuiesti tenul cu machiajele si faci o mare prostie. Acesta va fi afectat cu timpul daca ai o varsta frageda.

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Antrenamentul iși spune cuvâtul sau faci ceva gresit

| Love19994 a răspuns:

Nu este foarte bine sa te machiezi mai repede, pentru ca machiajul te imbatraneste

| CarlaElena23 a răspuns:

Păi nimic pe moment, sa nu crezi ca daca te machezi iti apar riduri, acnee sau alte porcarii. Nu e asa. Insa in timp ai sa vezi ca substantele chimice isi fac de cap pe fata ta. Sunt chimicale, nu e de ajuns ca le consumam zilnic?

Acum faci ce vrei dar te sfatuiesc sa nu te machezi prea devreme.