| Flavius_Stanciu_1996 a întrebat:

Ce spuneti de parfumurile tester care se vand pe pagini de Facebook?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fake-uri ca toate paginile de pe Facebook in general.
Nu mai puneti botul la `originalele` lor.

| BlackRose03 a răspuns:

Sunt niste falsuri menite sa te stoarca de bani care nu dau rezultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa-mi iau o replica si nu un produs vandut ca original si de fapt sa fie o facatura ieftina.
De vreo 5 ani folosesc parfumul fm 199 pentru barbati si rezista de dimineata pana fac dus seara ( a doua zi inca se simte pe haine ), se simte mirosul imediat ce intru intr-o incapere sau trec pe langa cineva. Este foarte puternic, 199 este echivalentul lui one million.
http://parfumfm.ro/......on-barbati

Am incercat un parfum din colectia clasica de la femei si nu mi se pare la fel de persistent, rezista decent vreo 5 ore si se simte doar daca esti foarte aproape de persoana aia. Ce e drept sunt si mai ieftine. Eu dau vreo 60-70 de lei pe fm199.

| NAT0 a răspuns:

Făcături, nu dau șanse parfumurilor online, mai ales vândute pe Facebook.laughing Dacă erau originale erau la vânzare pe un site mare. Mi-e frică să nu mă trezesc cu un after shave să-mi pice nasul așa că mai bine îmi iau ceva decent de 200 de ron însă știu că întorc toate privirile.