| ioanalexandru a întrebat:

care e parerea voastra in ceea ce privesc parfumurile tester+? sunt mari diferente?

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Parfumul tester trebuie sa aiba aceleasi calitati, practic sa fie identic cu cel sigilat! Daca au un parfum diferit poti sa te duci sa-l reclami pe vanzator! Nu trebuie sa existe nici o diferenta! Sper ca te-am ajutat! fundita? happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu te miri că tester-ul să fie mai calitativ decât parfumul în sine! Face parte din managementul vânzătorului.
Pa, pa.

| AlinaPodar251 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ai mare dreptate aici fiindca am achizitionat un tester de pe http://www.feve.ro si chiar sunt super persistente!

| cat a răspuns:

In mod normal parfumul tester trebuie sa aiba aceleasi calitati, practic sa fie identic cu cel sigilat.