| Rux_5597 a întrebat:

Ce spuneti de produsele romanesti "Doina"?

Răspuns Câştigător
| viki a răspuns:

Eu am avut crema Doina si mi se pare foarte buna.Cumnata mea foloseste numai crema aceea.happy

8 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Sincer am demachiantul Doina care intr-adevar este super bun, il poti incerca...bafta!

lolita
| lolita a răspuns:

Nu cunosc marca.

pupimik
| pupimik a răspuns:

La scoala avem o pianina "Doina" laughing e din aceeasi gama? (nu stiu care sunt produsele "Doina" in afara de pianina respectiva laughing )

| dya_4589 a răspuns:

O parer mai buna decat parerea care o am despre produse mai cunoscute gen garnier, loreal, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| imortal a răspuns:

Adica ciocolatelele alea rotunde care erau odata de mult cu poza ta de la avatar pe ele? sau care ca n-am halit pana acum produse Doina laughing

| bombo a răspuns:

Eu am folosit doar odata crema Doina si sincer mie nu mi-a placut. Dar depinte de ce categorii vorbim.Pentru ca la cosmetica depinde si de pielea omului.Nu la toata lumea e bun.:*:*

| romeo2906 a răspuns:

Produsele "Doina" sunt fabricate de firma românească FARMEC. Sunt produse de calitate și recomand ca în general să cumpărați produse românești - http://forum.romeonet.ro/viewtopic.php?f=241&t=24786