| anonim_4396 a întrebat:

Ce stil vestimentar pot adopta daca nu am uniforma, desi mi-ar fi placut una? puteti da exemple din filme, poate niste link-uri ar fi ideale. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| amisoranitza a răspuns:

Daca te referi la scoala, ca, na, ai zis uniforma, eu zic sa ai propriul stil, dar nu foarte strident, ca esti la scoala. Sau daca nu stii, o camasa alba cu pantaloni sau jeansi negri. Sau camasa cu o fusta neagra, dar nu foarte scurta si niste jampiere si in picioare ghete, ugg-uri scurte sau tenisi, dar nu prea mai e de ei