doiny
| doiny a întrebat:

Ce tratamente naturiste stiti pentru intarirea unghiilor sau pentru a preveni exfolierea? Am incercat mai multe, insa nu prea au dat roade. Imi puteti recomanda ceva sigur 100%?

Răspuns Câştigător
| mv1956 a răspuns:

bai caldute cu ulei de parafina pe care il poti cumpara de la farmacie

33 răspunsuri:
| Maduta_Madutza_1997 a răspuns:

Buna,si eu am aceeasi prb(exfolierea unghiilor) dar nu ma prea incred in tratamentele din comert, mersi pentru tratamentele gasite aici, le voi incerca si voi reveni

| Maduta_Madutza_1997 a răspuns:

E buna si pentru exfoliere?

| unik a răspuns:

Am si eu o intrebare, iti poti da unghiile tot timpul cu zeama de lamie sau dupa 1 saptamana faci pauza un timp si incepi din nou ca un tratament?