| kyjonopsy a întrebat:

Ce tunsori li se potrivesc fetelor cu parul nu foarte des si lung? funda! si va rog sa dati link cu poze.

6 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Trebuie filat destul de mult, ca sa dea volum parului.si tunde-l in v la spate.arata super.

| kyjonopsy explică (pentru T4ny4):

Serios? pentru ca eu stiam ca numai fetele cu parul des se pot tunde filat.

| T4ny4 a răspuns (pentru kyjonopsy):

Eu il am filat.Cand mi-a zis o tipa de aici ca vrea sa mi-l faca asa, la fel ca tine am facut laughing Dar m-am lasat pe mana ei, si acum are volum mai mult.

| oOSaritaOo a răspuns:

Bună! Te poţi tunde drept, dar depinde de forma feţei tale. Oricum fetelor cu părul lung şi nu prea des le stă bine tunse drept. happy

| strawberrycool14 a răspuns:

Buna! Cred ca li se potrivesc tunsorile cu breton pe toata fruntea!

| pissy1 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Aceasta mi se pare suuuper draguta, asa sunt tunsa si eu si am aceeasi problema cu parul mai subtirel.Te'-am pupat si sper sa iti foloseasca:*:*:**:*:*