| anonim_4396 a întrebat:

Ce vopsea rezista foarte bine in par, la spalat frecvent? Si daca vreau sa combin doua vopsele trebuie sa fie aceias firma?

Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Deci incearca Pallete este foarte buna facute din extracte naturale.Eu am fost facuta si numa dupa 8 luni mi s-a dus vopseaua jos.
Si da.trebuie sa folosesti aceeasi gama de vopsea daca vrei sa combini culoriile.
Bineinteles se poate si daca sunt de la firme diferite dar sunt riscuri sa nu iasa culoarea care ti-o doresti :*

1 răspuns:
| bokorrobert1999 a răspuns:

Am eu un raspuns alea din lecrama cu gayu ala chel cu samponu lui ca spuma