| Antisistem11 a întrebat:

Ce vor fetele?
un baiat cu bani si frumos
si masina
un baiat cu venit mediu si dragut nu neaparat frumos
sau un baiat urat si punct
fiti sinceri
eu sunt a doua varianta nu-s nici frumos nici urat
sunt normall

Răspuns Câştigător
| rvr a răspuns:

Iti dai seama ca 1 varianata inseama ca ii pe interese, 2 varinata o fata modesta. eu zic tot ca tine 2 varianta mi se pare noramala inseama sa te inetelgi cu persoana de langa tine si existe iubrea poate sa fi sarac, bogat, urat, frumos.totul este intelegerea si iubirea.happy fundita?

14 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Ehehe e mai greu sa gasesti un baiat si frumos si cu bani ( daca mai are si personalitate... e si mai si ) l'as alege pe primul dar pentru mine conteaza in special caracterul si dupa aceea celelaltewinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu stiu cat de normal esti daca iti imaginezi ca toate fetele au acelasi partener compatibil. Nu e nimeni pe gustul tuturor sa stii. Si criteriile variaza de la un om la altul, ca altfel singurii care si-ar gasi partener ar fi cei care se incadreaza intr-un tipar ingust. Nu incerca sa fii cum crezi ca vor ceilalti, fii tu insuti, dar tot mai bun. Criteriile trebuie sa ti le descoperi singur, ca si calitatile pe care sa mizezi.

| stweety10 a răspuns:

Orice s`ar zice eu sunt de parere ca orice fata si-ar dori un baiat frumos, cu bani si care sa o iubeasca. Insa asta nu inseamna ca toate alearga dupa asa ceva. Pt toate fetele conteaza frumusetea, ca pentru unele mai putin, pentru altele mai mult, asta e alta treaba. Banii insa nu conteaza pentru toate.

| cristina a răspuns:

Iimi doresc un baiat care sa ma iubeasca si sa nu ma mintastraight face

| marrr a răspuns:

Da', fata mea, acum sa nu crezi ca iti pica din cer ceea ce ai spus. E normal ca fiecare fata sa vrea un Fat-Frumos, care s-o inteleaga si sa fie mereu alaturi de ea. Acum daca nu arata exact ca un print, nu ai ce sa-i faci. Il iubesti pentru ceea ce este in interior, il iubesti pentru ca si el iti arata ca te iubeste si te apreciaza. Nu neaparat varianta 1 e pe interese. Mie mi-ar placea, asta daca acel om m-ar iubi cu adevarat. Daca nu, nu m-ar interesa deloc cat de gros are portofelul. Ai cam dus extremele cand ai zis "baiat cu bani, frumos, cu masina" si "baiat urat si punct".
Nu crezi ca esti cam drastica?laughing Acum fiecare se multumeste cu ce e obisnuit si depinde de mediul in care a traithappy. Daca ai fost crescut sa ai cap si sa stii pe care sa-l alegi, asta este alta poveste.

| sy46 a răspuns:

Alegerea difera in functie de varsta: 15-30 ani un baiat frumos, cu bani, masina, etc
30-50 un barbat care nu poate avea orice femeie, adica nici chipes dar nici foarte urat, muncitor, iubitor, ce se preocupa de starea familiei
peste 50 un barbat care sa o iubeasca si sa fie aproape de ea
Eu as prefera un baiat cu fizic placut, inteligent, sincer. (daca e inteligent clar nu e "sarac lipit") impreuna cu care as putea construi ceva frumos inspre binele amandurora.

| Goblinoid a răspuns:

Astea nu sunt toate posibilitatiile, oricum este subiectiv, eu ma pot inadra in toate varianele, - masina si bani, + Yamaha

| scumpik010 a răspuns:

Eu aleg prima varianta! daca e frumos si cu bani sunt sigura ca ajung sa-l si iubesc, am pretentii pentru ca nu vreau ca baiatul cu care voi fi sa aiba un statut financiar mai slab decat al meubig grin

| FeTTiza a răspuns:

Un baiat cu venit mediu si dragut nu neaparat frumos

| marius297 a răspuns:

Esti ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ca fata imi doresc un baiat iubitor, sincer si dragut
sa aiba acelasi statut social ca al meuhappydeci un baiat normal
(desi nu stiu ce sa mai spun despre termenul"normal" in zilele noastre)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat si punct.happy Helloooo cine si-ar dori un baiat urat si "punct"? Aiurea... ce copilarii.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Urat si punct sunt eu sad

| Claudia_1443 a răspuns:

Rvr daca o fata are un prieten cu bani si cu masina nu e neparat pe interes! oh go on
Si prietenul meu are si bani si masina si care e problema? raised eyebrows
Cu toata masina lui sunt zile in care iesim la plimbare pe jos atat timp cat e cald si frumos afara si bem un suc la 5 lei. talk to the hand
Si zile in care masina sta in parcare ca nu are bani de benzina dar si zile in care colindam orasul intreg cu masina!
Asa ca hai sa nu generalizam!
Daca nicio fata nu ar fi "interes" atunci baietii cu bani si masina s.ar reprofila? straight face raised eyebrows

Ganditi inainte sa spuneti niste vorbe pe care toti "desteptii" le arunca in fata domnisoarelor pe care ei nici noaptea in vis nu si.ar permite sa le viseze!