| Antisistem11 a întrebat:

Eu oare cum arat
da fiti sinceri
urat nasol dragut huh

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

Pai... ti-am raspunde, dar unde sa te vedem?! Ca din poza...sanse prea mari nu-s!

5 răspunsuri:
| Contrast a răspuns:

Pai, nu vad...nu se-ntelege, acu', ce mai conteaza! Pare-mi-se mie ca poza aia nu-i tare mult a ta si ca tu cam ai chef de glume pe seama celor de la TPU...
Tare ma mir eu de intrebarile tale, tare vrei tu sa pari prostovan si de la "tara"..., dar ai scapat o unda de "imi mere si mie mintea ceva" pe undeva si te-am prins!
Tare rau te plictisesti?
Si apropo, nu ne spui si noua, ce procent din raspunsurile pe care le primesti te multumesc?

| Contrast a răspuns:

Apropo, tu n-ai nici un ciob de oglinda pe-acasa?
Daca ai doua, te vezi si din profil!

| Contrast a răspuns:

Nu vrea nimeni sa faca misto de tine, doar ca uneori poate dai impresia ca tu vrei sa faci misto!
Iar privitor la poza, ar fi mai bine sa pui o poza in care sa se vada mai bine chipul tau si trasaturile.
Dar vreau sa-ti spun, ca nu conteaza atat de mult aspectul tau fizic cat cel moral, intelectual, emotional, spiritual... Fii optimist, va veni ziua in care vei gasi pe cineva care sa te aprecieze pentru ceea ce esti, nu pentru ceea ce ai sau pentru cat ai! happy

| Antisistem11 explică:

Pai nu vezi poza mea?
e jumatate din fata mea acolo vad

| Antisistem11 explică:

Nu vreau sa fac misto de userii TPU
din contra se pare ca ei fac misto de mine
nu vreau sa par prost sau taran
pur si simplu e ceva rau ca ma interseaza ce parerea au oamenii despre mine
daca da imi cer scuze
da recunosc poza e cam mica trebuia sa o fac cu un aparat de fotografiat nu cu webul.