| afrodita3333 a întrebat:

Ce ziceti pot folosii crema de galbenele pe post de crema hidratanta dupa baie, pe tot corpul? Mi se pare ca hidrateaza cel mai bine.

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sincer nu iti recomand, cu adevarat e foarte hidratanta si nutritiva dar e cam prea grasa, adica nu prea cred ca o sa poti sa te imbraci deoarece lasa o pelicula grasa pe piele.

| oany a răspuns:

Incearca sa vezi cum iti merge tie! Nu stiu exact daca te referi la crema sau la unguent! Crema este ok, unguentul, dupa parerea mea este totusi cam gras!

| lolipopfree a răspuns:

Din cate stiu eu crema de galbele este pentru arsuri.

| R0011 a răspuns:

Hmm crema de galbenele pe tot corpu? nu stiu depinde de tine, eu zic ca este totusi cam incomod sa stai asa cu aia unsuroasa pe tot corpu. Daca te referi la unguent, daca nu cred ca e ok. Pa pa.happy