| xJeniferx a întrebat:

Ceau! scuze categoria

Daca ati avea de ales o camasa ce culoare ati alege? albastru,moc,negru,albastru cu alb carouri, gri, alb cu negru carouri, un verde mai inchis sau un turcoaz in carouri...

funda

9 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Buna!
Aleg camasa albastra.

| Kasia a răspuns:

Negru.

| XyYx a răspuns:

Albastru as alege eubig grin

| July739 a răspuns:

Gri as alege happy.

| RzVq a răspuns:

Mie imi plac lucrurile mai simple deci cred ca as alege negru

| RzVq a răspuns:

Imi plac lucrurile mai simple deci as alege negru...
Sper ca ti-am fost de ajutor

| MiruuuPoate a răspuns:

Depinde de culoarea ochiilor tai si a parului tau. Daca esti blonda ia-ti albastru' daca esti bruneta opteaza pentru turcoaz sau verde

| xJeniferx explică (pentru MiruuuPoate):

Parul negru si ochii caprui..deci ce culoare?happy

| DenisaDeee a răspuns:

Heii...Pai ceva care are culoarea ochiilor tai..Iti face ochii sa iasa mai bine in evidenta. Funda?