| BlackBVB a întrebat:

Ceva creme anti-pistrui? va roooooooooog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu eram obsedata sa scap de ei:| dar sunt chiar dragalasi:x acum vreau sa ii am:) sunt la moda! dar am folosit o crema care m-a ajutat in perioada aia sa scap de ei http://www.shopmania.ro/......ie-9596572 am luat-o din supermarket! a fost foarte buna nu numai pentru pistrui ci si pentru curatatea tenului de cosuri etc! dar daca chiar urasti pistruii foloseste-o cu incredere cel putin o luna:) dar rezultatele sunt cam de la 2-3 zile aplicata dimineata si seara:)

| BlackBVB explică (pentru anonim_4396):

Ce supermarket?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackBVB):

Profi...am tot vazut-o si zilele astea daca nu la plafar o gasesti sigur!

| BlackBVB explică (pentru anonim_4396):

O doamne! thx mlt:X

5 răspunsuri:
| mihaelaestee a răspuns:

Buna :)
Pistrui sunt pete pe fata din nastere si prea se pot duce.Dar uite o crema putin mai skumpa http://www.naturaplant.ro/produse/2650/Crema_contra_petelor

sau poti sa te dai cu produse farmateutice :)

FUNDA?