| vεηiη a întrebat:

Ceva metode de crestere a parului, mai rapid, stiti? Acord

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O mască formată din ulei de ricin, vitamina A și un gălbenuș de ou. După 2 ore de la aplicarea ei te speli cu un șampon vitaminizant și un balsam hrănitor.
Nu uita că vârfurile trebuie tăiate la 2-3 luni, ajută la creștere și are un aspect sănătos, îngrijit!
Pa, pa.

| Raluu a răspuns:

Foloseste ulei de ricin amestecat cu ou si miere. asa va creste de 2 ori mai repede. Succes. Pup

| Annye18 a răspuns:

Niste vitamine de la farmacie.
Sa fie spalat bine, ingrijit... pieptanat de 2 ori pe zi si prins in coada.
Metodele de crestere rapida nu exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maseaza scalpul cu ulei de ricin si lasa-l sa actioneze minimum 30 de minute-1 ora, dupa care spala-te pe cap cu sampon de doua ori(pentru a indeparta uleiul ramas)si clateste bine. Fa lucrul acesta o data sau de doua ori pe saptamana.