| afrodita3333 a întrebat:

Cine a folosit head & shoulders pentru par gras? A fost eficient? V-a facut matreata?

Răspuns Câştigător
| Andreea5775 a răspuns:

Buna.Eu am folosid head & shoulders pentru par gras si nu mi-a facut matreata. Dupa parerea mea este eficient. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| invisibleboy a răspuns (pentru Andreea5775):

Disperata dupa funde.

11 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Este un sampon foarte bun, cu toate ca nu l-am folosit. Am prietene foarte multumite care il folosesc. Eu ma spal cu wash&go de cand ma stiu si la fel, am par gras.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Eu am folosit, este buna, dar nu-l folosi fara balsam, crede-ma l-am folosot fara balsam si parul meu era asa de uscat si fara viata dupa straight face. Cu balsam este perfect, nu va mai fi nici gras, ca inainte, dar va fi matasos totusi big grin.
Succes!

| Elsiane a răspuns:

Eu l-am folosit și nu mi-a făcut mătreață, dar asta depinde de fiecare persoană.

| mihaelaalol a răspuns:

Da am folosit si a fost eficient si nu mi-a facut matreata

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Efect răcoritor pentru păr gras şi scalp.
Cu un efect răcoritor pentru un păr și un scalp gras, șamponul și balsamul Head & Shoulders Citrus Fresh îți lasă părul incredibil de catifelat și strălucitor.
În plus, datorită ingredientelor sale, noul balsam Head & Shoulders Citrus Fresh îmbunătățește protecția anti-mătreață oferită de șamponul Head & Shoulders Citrus Fresh.
Folosite împreună, șamponul și balsamul Head & Shoulders Citrus Fresh luptă împotriva mătreții de 2X mai rapid.

| ĦαvɘƑȕη a răspuns:

Eu stiu ca head & shoulders este un shampon foarte bun...l-am folosit pentru mai multe si a dat roade...si nu mi-a facut matreata. acum alegerea este a ta

| KrysstalB a răspuns:

Mie nu mi-a facut niciodata matreata acel sampon si am folosit de toate tipurile, inclusiv cel pentru par gras.Parerea mea este k merita, acum nu stiu pentru tine cat d bun este si ce tip de par ai si ce i se potriveste. Oricum preferatul meu ramane cel de la Vichy, el chiar merita.

| AureliaT a răspuns:

Folosesc head & shoulders de cand ma stiu si am parul lung de mica, nu am avut probleme niciodata cu el, insa un sfat din partea mea este sa iti faci inainte de a folosi vreun tip de sampon o masca pe baza de miere, mierea este un exfoliant foarte bun si te ajuta sa scapi de matreata care iti creaza atatea probleme si ajuta de asemenea la indepartarea excesului de sebum care este principalul factor al parului gras.Mult Succes!

| LoloLore a răspuns:

Da, a fost eficient. Te-as sfatuii sa folosesti. Pana acum m-am spalat doar cu head & shoulders si nu am avut niciodata matreata.