| 49Days a întrebat:

Am parul gras, dar fara matreata. As putea folosi head&shoulders pentru par gras fara sa dauneze? Gama asta este in special anti-matreata si de asta zic.

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Şi eu am părul gras şi folosesc Clear, e foarte bun.
Adică nu-l mai am gras cam o săptămână datorită lui.

| Eduard619 a răspuns:

Eu folosesc clear cu menta si sunt multumit happy

| marioi a răspuns:

Unelor persoane le cade părul de la așa ceva. Daca nu ești una dintre ele, poți folosi. Totuși, eu îți recomand sa folosești Herbosophy de culoare portocalie (nu îmi vine în minte cum se numește--), am avut si eu aceeași problemă si cu acest șampon s-a rezolvat.
P.S: Nu te spăla pe cap mai mult de 3 ori pe săptămână, la interval de 2 zile. Și de la asta ți se poate îngrășa părul\\

| AdrianaMadalina a răspuns:

Buna! Aceeasi problema o am si eu. Parul mi se ingrasa in o zi sau doua. Am incercat tot felul de tratamente si nu s-a schimbat nimic. Am incercat si head&shoulders pentru par gras..degeaba. Poate e in functie de parul fiecaruia

| 49Days explică (pentru AdrianaMadalina):

La mine mergea bine wash&go, dar de la el cade. Si cand e una cand e alta.Trb sa se inventeze sampoane 5 in 1 laughing)