| gabriella85 a întrebat:

Cine a folosit PANOXYL crema si de unde pot comanda?

Răspuns Câştigător
| tp a răspuns:

Panoxyl nu este ceva gen brevoxyl?, care nu stiu din ce motive au retras un lot de pe piata. in ceea ce priveste panoxyl nu cred ca se gaseste in tara noastra cred ca in UK.

| gabriella85 explică (pentru tp):

Asa am inteles si eu, poate cineva a folosit si imi zice de unde pot lua cu siguranta

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Gasesti la farmacie sau la drogherie.

| gabriella85 explică (pentru Konata):

Care farmcie? stii exact? pls raspuns

| Konata a răspuns (pentru gabriella85):

Pai o farmacie normala. Toate farmacile sunt la fel ..Nici nu stiu unde locuiesti insa sunt sigura ca daca esti la sat ai sigur un dispensar si daca esti la oras ai minim 3 farmacii big grin.

| gabriella85 explică (pentru Konata):

Nu exista pe nici un stoc al farmaciilor din Romaniahappy.si nici dispensare! mi-ai zis a se gaseste in farmacie sau drogherie...ma asteptam sa imi zici unde pot gasi sigur.multumesc