| antooo08 a întrebat:

Cine a tinut dieta Montignac? Dupa cat timp se vad rezultatele? Cate kg ati pierdut intr-o luna? va multumesc.

3 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Eu am slabit 5 kg in prima luna

| AldanaBlue a răspuns:

@Andrei pana sa vorbeasca gura fara tine, mai bine informeaza-te. Cum poti sa recomanzi cuiva sa se infometeze? Ce diete toxice? Ai habar despre ce e vorba?
Eu am tinut regimul Montignac si inca il tin. Daca te apuci de Montignac trebuie sa il ti toata viata. In prima saptamana am slabit destul de mult, cam 3 kg. De regula se slabeste 1-1, 5 kg pe saptamana, dar depinde de organism.

| theStar a răspuns:

Dietele sunt niste prostii fetelor. cea mai buan metoda pentru sa slabi este infometarea! mananci mai putin si faci sport. sau macar 30 d min de mers alert pe jos zilnic. terminati cu dietele astea toxice