| unu111cool a întrebat:

Care credeti ca este cea mai frumoasa femeie din lume? ...la fata dar si corp

19 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Da-mi mesaj pe privat si iti dau facebook-ul prietenii mele

Răspuns utilizator avertizat
| Cristina45 a răspuns:

Nu cred ca exista cea mai frumoasa femeie din lume fiecare e frumoasa si speciala in felul sau, eu nu sunt de acord cu cea mai frumoasa pentru ca acea femeie frumoasa cum ii zic uni poate pentru alti este cea mai urata si tot asa big grin

| Nucreeed a răspuns:

Asa ceva este foarte greu de spushappy
adica nici nu cred ca se poate despre o fata fie ea cat de frumoasa ar fi ca este cea mai frumoasa fata din lume...sa fim seriosi

| unu111cool explică (pentru Nucreeed):

Atunci care este cea mai frumoasa dupa parerea voastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saira Mohan.
http://media1.santabanta.com/......sai10a.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana Lima!

| NoShit a răspuns:

Angelina Jolie thinking

| Vibrations a răspuns:

Mama

| DeeeaA a răspuns:

Cheryl Cole...
si Antonia a noastra e foarte frumoasa, atragatoare si pe deasupra si mama.
Pa, pa!

| Lauria a răspuns:

Beyonce,părerea mea.

| TatianaCecilia a răspuns:

Jenifer Lopez

| Deanme a răspuns:

Http://images.search.yahoo.com/images/view; _ylt=A0PDoKhJwBJQjjIAA5aJzbkF; _ylu=X3oDMTBlMTQ4cGxyBHNlYwNzcgRzbGsDaW1n? back=http%3A%2F%2Fimages.search.yahoo.com%2Fsearch%2Fimages%3Fp%3Demma%2Bwatson%26ei%3DUTF-8%26fr%3Dyfp-t-521%26fr2%3Dtab-web%26tab%3Dorganic%26ri%3D682&w=1700&h=2266&imgurl=deepul2r.files.wordpress.com%2F2010%2F03%2Femma-watson-29.jpg&rurl=http%3A%2F%2Fdeepul2r.wordpress.com%2F2010%2F03%2F07%2Femma-watson-photo-shoot%2Femma-watson-29%2F&size=752+KB&name=Emma+Watson+%C2%AB+Emma+Watson+HD+Photo+Blog&p=emma+watson&oid=673f19118400254aece37ba016d01a5a&fr2=tab-web&fr=yfp-t-521&tt=Emma%2BWatson%2B%25C2%25AB%2BEmma%2BWatson%2BHD%2BPhoto%2BBlog&b=661&ni=88&no=682&ts=&tab=organic&sigr=12gkv5ap7&sigb=13faauo6n&sigi=11ns9f8oo&.crumb=COF8QaVdimA

| BissiBee a răspuns:

Carmen Villalobos :X:X:X
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| 3Cata3 a răspuns:

Adriana Lima...clar!

| CaineleMagic a răspuns:

Megan Fox.

| wwehellno98 a răspuns:

Cheryl Cole

| Deeya_Itess_1988 a răspuns:

Eu cred ca si din randul fetelor simple sun multe mai frumoase decat vedetele!
nu prea e important cine e cea mai frumoasa ci care din ele au un caracter mai deosebit?