| JohnFKen a întrebat:

Care credeti ca este cea mai frumoasa femeie din lume. Puneti si o poza cu ea. Funda

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Mda.nu exista asa ceva. adica daca te uiti pe google vezi doar silicoane. Eu as vrea sa vad un miss universe fara machiaj.

| Mellie00 a răspuns:

Beyonce sau Natalia Kills

| Aesir a răspuns:

Fiecare femeie e frumoasa in felul ei. Si chiar daca ti-as da un link cu cea mai frumoasa femeie din lume, as fi subiectiv, pentru ca gusturile difera si nu se discuta.

| SimpleGirl408 a răspuns:

Jennifer Lopez. Dacă vrei, scrie pe google "Modista.ro Jennifer Lopez. Acum câţiva ani sau nu ştiu când s-a dat un articol că ea ar fi cea mai frumoasă femeie din lume. Are aprox. 40 de ani si arată de mai puţin de 30.

| Deny19 a răspuns:

Angelina Jolie