| Sunshine31 a întrebat:

Cine e "reprezentant" la Yves Rocher si ma poate ajuta? http://www.yves-rocher.ro/......promotions aici apare ceva ca la o comanda de minim 40 lei primesti cadou parfumul Comme une evidence. dar daca acum as vrea sa ma inscriu si eu, as putea primi parfumul asta? sau tot primesc setul ala de voiaj, sau ce e?

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Yves Rocher-ul nu face pe nimeni reprezentant, la ei nu există aşa ceva.
Poţi comanda direct de pe site şi o să primeşti parfumul la o comandă de minim 39 Ron + catalogul cu produse.

| Sunshine31 explică (pentru Esperança):

Nu reprezentant. Dar inregistrat la ei. si asa stiam ca atunci cand te inscrii prima oara, daca cumperi de 39 minim atunci primesti setul acela. deci eu acum daca vreau parfumul, si eu nu sunt inca inregistrata, pot sa primesc parfumul la comanda de minim 39? sigur?

| Esperança a răspuns (pentru Sunshine31):

Da, sigur, doar că plăteşti şi transportul 12 Ron dacă ai comanda mai mică de 79 Ron.
O să-ţi arate la final, înainte să dai ""confirmaţi valoarea"" produsele şi acolo trebuie să-ţi apară şi parfumul în dreptul lui să scrie - "oferit"
Eu am comandat anul trecut printr-un cod primit de la o clientă mai veche era o ofertă pentru noii clienţi şi am avut transportul gratuit. Am plătit doar 25 ron (aşa era oferta aceea) şi am primit ce am comandat eu (adică un gel de duş + cadourile din partea lor Apa de parfum Comme une evidence, luciul de buze şi o mostră de lapte de corp)
Pentru mai multe detalii poţi lua legătura cu ei, au numărul de telefon jos.

| Sunshine31 explică (pentru Esperança):

Ok, multumesc multhappy
si inca o intrebarelaughing daca comand ca ma inscrie cineva, deci nu pe net, oferta e la fel, nu? adica ma refer la parfum... happy

| Esperança a răspuns (pentru Sunshine31):

Eu ştiu că oferta aceasta este valabilă doar pe net.
Când i-am sunat mi-au spus că au mai multe oferte şi diferite de cele de pe site.
Dar dacă fata aceea are vreun catalog în care scrie oferta aceasta, atunci da, primeşti parfumul.

| Sunshine31 explică (pentru Esperança):

Multumesc happy

| Esperança a răspuns (pentru Sunshine31):

Cu plăcere!