| theo7frumusik a întrebat:

Cine este reprezentat AVON? Ce produse de machiaj imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| n0name a răspuns:

Buna! Eu sunt reprezentant. Daca vrei poti sa ma contactezi la nr. de telefon: 0769542158. Produsele avon sunt minunate. eu folosesc in special color trend pentru ca sunt numeroase. dar si celelalte sunt bune. Sper sa ma ajuti cu comanda! PA

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Cele arabian glow...big grin spabig grin acestea sunt ff bunebig grin insa nu colortrendbig grin

| Dianna a răspuns:

Eu sunt.depinde ce vrei... farduri, fond de ten, rimmel etc etc big grin

Răspuns utilizator avertizat
| DanutzzaMaria99 a răspuns:

De unde esti?

| Dixxy a răspuns:

Giordani sau cele cu marca avon... cele mai prostcalitative sunt cele de la color trend

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marimekko for avon(pappy bouquet). cod 35329
aditza112@yahoo.com

| princessmary a răspuns:

Naturale