| anonim_4396 a întrebat:

Cine face comenzi Lovely Fashion, Wholesale-dress? Doresc o pereche de bocanci care sunt cam 130 lei, dar nu stiu sa ii comand, daca m-ar putea ajuta cineva. Funda:X

2 răspunsuri:
| loolo93 a răspuns:

Buna! am facut eu de cateva ori comanda de pe wholesale-dress, dar ca sa faci comanda trebiue sa mai cunosti cateva persoane care doresc sa comande pentru ca la papuci nu se pot comande mai putin de 50 de perechi!

| TimpFaraTimp a răspuns (pentru loolo93):

Se poate, ca am mai facut de 3 ori pana acum.peste 50 trebuie sa comanzi daca nu au in stoc.dar acum am o problema si nu pot sa comand eu, personal.Merc pentru raspuns