| IepurasXxX a întrebat:

Vreau sa-mi comand o pereche de bocanci de armata si nu stiu ce sa aleg intre firmele viper si kombat.
Nu stiu care sunt mai buni si de asta va cer o parere.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ar fi o idee sa zici exact modelul. Uite eu am si pot sa recomand la orice ora niste incaltari gen jandarm/armata extraordinare. https://www.kaki.ro/produse/bocanci-burebista.php - la 259 RON sunt efectiv IMBATABILI. Ca idee, am umblat cu astia cam o ora si ceva la -25 de grade. Sosete subtiri pe dedesubt. Nici un stres. Nu mi-a fost frig absolut deloc. Foarte comozi.

| IepurasXxX explică (pentru GabiDumitrescu):

As avea nevoie de o pereche pe maro.
De la Viper imi fac cu ochiul Viper Predator - Brown
si de la Kombat, modelul 329P
Daca stii alte modele sau firme bune, spune-mi te rog. dar sa fie pe maro.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru IepurasXxX):

Ia negri si vopseste-i maro. Eu ma gindesc in primul rind la utilitate, nu la asortat... In alta ordine de idei, 329P-urile arata parfum si pretul e cinstit. Buba e ca pana nu ii probezi nu stii exact cit de buni sunt si mai ales cit de comozi.