| razadeluna a întrebat:

Cine isi face codita impletita in spic, pentru prima zi de scoala? eu daaa

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu, nu am par si am terminat scoala acum 10 ani, dar nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu.

| Cσcσ a răspuns:

Eu nuuu ca am parul scurt, insa, daca aveam parul destul de lung, mi-as fi facut "codita impletita in spic" sau orice impletitura, doar sa arate bine.
Toate impletiturile arata bine, dupa parerea mea. happy

| Kandia15 a răspuns:

Dragut happy. Eu cred ca o sa mi-l las pe spate sa vada oamenii minunatele mele varfuri blonde laughing

| Andreii83 a răspuns:

Eu sunt băiat așa ca nu îmi voi face multe la parul meu laughing))