| Carmen_Maria_Dayana_1997 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna care sunt cele mai de calitate marci pentru farduri?happy

Răspuns Câştigător
| ChristianaAa a răspuns:

Mie sincer imi place maybelline new york (sunt chiar de calitate si nici nu-s asa scumpe)si essence, dar nu stiu daca se gaseste essence in Romania. Eu nu am vazut niciodata cand locuiam pe acolo tongue. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

MAC sunt folosite de make-up artistii din intreaga lume, mai e si maybelline...

| Carmen_Maria_Dayana_1997 explică (pentru Bondarel99):

Am auzit ca si farmec sunt bune.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Carmen_Maria_Dayana_1997):

Nu mi se pare, farmec e o firma mica, romaneasca daca nu ma insel, in niciun caz nu sunt cele mai de calitate.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

MAC Sephora NYX... unele dintre cele mai scumpe si de calitate marci