| anonim_4396 a întrebat:

Exista oare o solutie care sa scoata de tot vopseaua din par (chiar daca e de multa vreme in par)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti incerca color remover b4. Daca ai folosit doar culori inchise si nuanta ta naturala e deschisa vei ajunge la ea. Dar daca ai folosit si nuante de blond sau care au radiatii blonde vei ajunge la cea mai deschisa nuanta folosita de tine. Eu de exemplu am folosit produsul asta si am ajuns la nuanta de blond pe care o avusesem cu vreo 3 ani in urma.

Costa cam 80-90 de lei produsul asta in DM.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ah nu, am o nuanta mai deschisa la par si nu imi place. Nu e mare diferenta, dar imi voiam culoarea naturala inapoi. Multumesc oricum

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cauta o vopsea care e apropiata nuantei tale dar sa nu aiba nici un fel de reflexe si dupa nu te mai vopsi. Intr-un an sau doi ( depinde si de lungimea parului ) o sa-l ai iar natural. happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| Loredana12031995 a răspuns:

Buna! da poti scapa de toata vopseaua nedorita folosind color remover / b4. iti va scoate doar vopseaua si vei ajunge la nuanta ta, NU il va decolora :) https://www.google.co.uk/......ps?/search