CONCURS: Cum arata rochia ideala pentru tine?

Pentru ca suntem in prag de primavara si multi dintre voi se gandesc deja la schimbari de garderoba, dam drumul unui nou proiect-concurs alaturi de Prive Boutique: Saptamana Designerului TPU.ro :)

Ce aveti de facut e tare simplu: inspirati-va de pe Prive Boutique, construiti-va imaginea rochiei ideale si raspundeti intrebarilor din Oracol, unde, timp de o saptamana va vor astepta postari despre rochia voastra ideala.

La finalul Saptamanii Designerului TPU.ro, din cele mai populare raspunsuri vom construi portretul robot al rochiei voastre ideale, iar cei de la Prive Boutique o vor produce si-o vor oferi prin tragere la sorti unui utilizator care a raspuns la toate cele 7 intrebari dedicate.

Baieti, ca de obicei, nu va sfiiti. Pentru voi, provocarea e si mai si: in ce fel de rochie v-ar placea cel mai mult sa vedeti o fata imbracata?

61 răspunsuri:
| Band12Nikki a răspuns:

Nu prea stiu.
Simpla, dar colorata.
Nu cu prea multe culori.
happy