| DrunkenIrish a întrebat:

Converse sau Vans pentru barbati? Raspuns in functie de rezistenta(cam cat rezista fiecare in medie)MS FUNDA!

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde de cat de mult ii porti, dar in general rezista 1 an, poate 2 in stare buna sau ma rog, cat de cat buna. Parerea mea ar fi sa iti iei Vans, arata mai bine si nu se vad asa de naspa daca sunt putin murdari sau prafuiti happy. oricum, decizia e a ta happy

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Converse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What tha fk is Vans?
Converse all the way!
si din punct de vedere aspect si rezistenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat un google sa vad cum arata si ce preturi au...
60 de dolari orataniile alea?!
not in a million years.

| SabiSabinaSabiSabina a răspuns:

Clar vans pentru ca rezista foarte mult si calitatea este maaaaaareeeee

| Izabela16 a răspuns:

Converse tine mai mult dupa parerea mea. Eu am Converse si am si Vans si am observat ca, converse rezista mai mult.