| Ryder_Liviu_1999 a întrebat:

Costumul bleumarin merge cu pantofi maro de piele intoarsa?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Da, se potriveste se va asorta foarte frumos, eventual daca vrei sa iei un crem deschis la culoare.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Si de ce sa nu se potriveasca?
Poti alege si un crem/ bej pentru incaltare.
Pa, pa.

| FatalScream a răspuns:

Nu se potriveste, iata aici cu ce se potriveste:Bleumarin:violet pal, cafeniu, maro, gri, galben, portocaliu, verde, rosu, culori pastelate

| FatalScream a răspuns:

Nu se potriveste, iata aici cu ce se potriveste:Bleumarin:violet pal, cafeniu, maro, gri, galben, portocaliu, verde, rosu, culori pastelate. FUNDITA?

| razvanrux a răspuns:

Nu se potriveste.

| Ryder_Liviu_1999 explică:

Elena fii atenata: nu prea ar merge culori inchise ca inchide tot costumul si cum sa aleg rosu sau violet?

| Ryder_Liviu_1999 explică:

Si razvan fara suparare nu cred ca stii ce inseamna moda