| newaccountbye a întrebat:

Credeți ca ar fi ciudat sa port acești adidași acum? Sau merg mai mult ca gheata? Nu vreau sa par vreo ciudata… https://images.app.goo.gl/fwa7NhGJavnMga6RA

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Iarna se poarta ghete, nu incaltamintea sport din imagine.Pentru toamna sunt ok, poarta ce model doresti. Apoi, daca ar si veni toamna, ar fi ceva. laughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Huh? Poarta draga ce vrei. Important e sa te simti tu bine. Din punctul meu de vedere 99% dintre cei din jur sunt niste ciudati. Si ce daca!

| Hyperion7 a răspuns:

Nu e vorba de ciudățenie,însă cred că da,mai degrabă ar merge ca gheata,nu de alta dar sa nu îți fie foarte cald in ei încât să simți că iei foc.
Acuma na, daca ai pus pata pe ei, ii poți încerca, iar daca simți că mori in ei, ii lași ca ghete și gata.

| Yuoia a răspuns:

Acum? Nu e prea cald?

| Yuoia a răspuns (pentru Yuoia):

Doar daca nu stai la Toplita, unde dimineata sunt 9 grade iar la pranz nu trec de 19.

| Corina3434 a răspuns:

Sunt in regula

Răspuns utilizator avertizat