| Strawberrymints a întrebat:

În primăvară mi-am cumpărat o pereche de adidaşi "adidas", şi zilele trecute i-am spălat la maşină, şi mi-a cazut semnul de la "adidas" din spate, dar doar la dreptul. Am încercat să îl dau jos şi pe cel de la stângul dar nu merge deloc, ce credeţi că aş putea face? mi se pare ciudat să merg cu ei aşa şi vreau să-i port. sad

3 răspunsuri:
| Oana65 a răspuns:

Incearca sa-l lipesti pe cel din partea dreapta sau, baga-l pe stangul inca odata la masina, daca nu reusesti poti merge cu ei asa, nnu-ti pasa ce spun ceilalti! Funda?

| Strawberrymints explică (pentru Oana65):

Îţi dai seama că numai floricica aia nu am mai găsit-o prin maşină. şi da, l-am mai băgat o dată la spălat pe dreptul, nu s-a dezlipit. Mulţumesc că ai răspuns happy