| Violetta69 a întrebat:

Credeti ca daca fac in fiecare seara jumatate de ora de exercitii pentru fund, rezultatele se vor vedea rapid?

5 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Se numesc fese.

| lex79 a răspuns:

Of! toti vrem rezultate maxime la minimul de efort depus...
banuiesc ca daca nu se vad rapid renunti la a le mai face, nu-i asa?

| Violetta69 explică (pentru lex79):

Normal ca nu. Niciodata nu m-am lasat pana nu am obtinut cv, cat timp stiam ca pot obtine cu adevarat.

| lex79 a răspuns (pentru Violetta69):

Obtii cu adevarat un rezultat daca faci exercitii, nu peste noapte, dar obtii.

| hazelnut62 a răspuns:

Rezultatele vor aparea intr-o saptamana-2, atata timp cat ai si o alimentatie corecta. Pupici.