| bikergirlr6 a întrebat:

Crema de galbenele inlatura unele semne de pe fata? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a mers la o buba, nu genu de rana mata, ca un fel de neg dar nu neghee hee. Ma intelegi tu. Si tata o foloseste pentru orice, ca se taie, ca are buzele uscate si tot asa. Este buna si de tinut aproape. Eu o folosesc si pentru coate si genunchi. Deci da, este foarte buna si pentru semne dar acum depinde cat de grave sunt, daca sunt din cauze mai grave trebuie sa te dai mai des pe o perioada mai indelungata de timp.

| bikergirlr6 explică (pentru anonim_4396):

Am un semn de la o bubita rupta si unul de la benzile cu ceara sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru bikergirlr6):

O sa mearga atunci. Cum suporti sa te faci cu benzi laughing, eu cred ca am tipat de m-a auzit tot cartierul si nu mi-a mai trebuit sa continui. blushing)

| bikergirlr6 explică (pentru anonim_4396):

Pai mergeam la salon sa ma faca cu ceara big grin dar totusi nu am timp mereu sa merg tot la 1-2 saptamani sa-mi ia mustata blushing si pana ajung iar la salon, creste si se vede destul de urat. asa ca m-am gandit sa ma fac eu big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru bikergirlr6):

Suferinta, suferinta laughing. De ar stii baietii prin ce trecem noi. Mult succes cu cremuta kiss.

| bikergirlr6 explică (pentru anonim_4396):

Da...laughing merci mult :*

8 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Da inlatura, inlatura cam orice tip de semn si e bun cam pentru orice rana (arsura, taietura, etc).
Fiind un unguent, e destul e gras, dar e foarte bun in tratare.

| Zeroosi a răspuns:

Da...si eu folosesctongue

| AlexMC a răspuns:

Da ajuta poti incerca si eu folosesc si la buze crapate e de folos poati sa incerci si crema de tataneasawinking